ГДЗ Математика 4 клас А. Заїка, С. Тарнавська (2021) - Частина 2 |
← Повернутися до розділів |
Назад до 227 | 228 | Вперед до 229 |
Розв'язок:
Завдання 228. Для святкування Дня іменинника в класі купили 7 пачок зефіру, по 250 г кожна, 8 пакетів цукерок, по 350 г кожний.
а) Чого куплено більше і на скільки?
б) Чому дорівнює маса куплених солодощів?
в) Ціна пачки зефіру 9 грн, ціна пакета цукерок — 18 грн. Вартість яких солодощів більша й на скільки? Яка вартість усіх куплених солодощів?
а)
1) 250 • 7 = 1750 (г) – купили зефіра;
2) 350 • 8 = 2800 (г) – купили цукерок;
3) 2800 – 1750 = 1050 (г) – купили більше цукерок.
б) 1750 + 2800 = 4550 (г) – маса куплених солодощів
в)
1) 9 • 7 = 63 (грн) – заплатили за зефір;
2) 18 • 8 = 144 (грн) – вартість цукерок;
3) 144 – 63 = 81 (грн) – більша вартість цукерок;
4) 63 + 144 = 207 (грн).
Відповідь: вартість цсіх куплених солодощів 207 гривень.