ГДЗ Математика 6 клас О.С. Істер (2023) - Частина 2

← Повернутися до розділів

Розв'язок:

936. За 1,4 кг цукерок заплатили 23,1 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,6 кг таких цукерок?


1,4 кг – 23,1 грн.
1,6 кг –
х грн.
 

1,4 • х = 1,6 • 23,1;

х = 1,6 • 23,1/1,4;

х = 36,96/1,4;
 

х = 26,4 грн. – потрібно заплатити.

Відповідь: за 1,6 кг цукерок потрібно заплатити 26,4 грн.