ГДЗ Алгебра 7 клас А.Г. Мерзляк, М.С. Якір (2024) |
← Повернутися до розділів |
Назад до 97 | 98 | Вперед до 99 |
Розв'язок:
98. Кілограм огірків на 8 грн дешевший від кілограма помідорів. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо за 3,2 кг помідорів заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків?
Нехай 1 кг помідорів коштує х грн, тоді 1 кг огірків коштує (х - 8) грн.
Рівняння:
3,6(х - 8) = 3,2х;
3,6х - 28,8 = 3,2х;
0,4х = 28,8;
х = 72.
Відповідь: 72 грн.